Team

Het management van de school bestaat uit een directeur, 2 kwaliteitsmedewerkers, 3 leerteamleiders en 2 zorg coördinatoren.

 

Managementteam

Directeur:                                                                      Mariska Boer
eindverantwoordelijk/personeel, visie en missie

De leerkrachten worden verder ondersteund en begeleid door:

 
Intern begeleiders Trudy van der Burg (ma en wo)
groep 1 en 2
Lucienne Brunink (di, wo, do)
groep 3 t/m 8
Schoolopleider PABO-studenten: Monique van der Helm (di)
Begeleiding begaafde leerlingen: Christel Verschuur (di, wo en do)
Monique Duivenvoorden (di en wo)
ICT-coördinator: Christel Verschuur (do)
Vakleerkracht gymnastiek: Suzanne de Graaf (di, wo en do)
Rick van Wijk (vr)
Leerkrachtondersteuners: Melissa Noya (ma, di, do)
Claudi Rodi (ma-di-wo)
Onderwijsassistenten: Stefanie de Rooy (ma-di-vr)
Jacqueline van Otterdijk (ma-di-wo)
Zij-instromer: Ilona van Hagen (ma-di)
Logopediste: Els ten Bensel
Gezinsspecialist (Minters): Carmen Hofman
Onderwijs dat past: Celine Neijenhuis
Administratief medewerker: Melissa Noya (ma, di en do voor- en na school)
Conciërge: Frank Roukema (ma-ocht t/m vrij-ocht)

Team



pasfoto-01
Mariska Boer
Directeur


Trudy van der Burg
Intern begeleider
groep 1 t/m 4
Leerkracht groep 1/2 C


Lucienne Brunink
Intern begeleider
groep 3 t/m 8
Leerkracht groep 8B
maandag



Christel Verschuur
ICT
Hoogbegaafden specialist



Frank Roukema
Conciërge


Melissa Pille-Noya
Leerkrachtondersteuner
Administratief medewerkster



Claudi  Rodi
Leerkrachtondersteuner


Jacqueline van Otterdijk
Onderwijsassistent




Stéfanie de Rooij
onderwijsassistent 


Corine van der Ven
Leerkracht groep 1/2 a
ma-di



Peggy Vermaas
Leerkracht groep 1/2 a
wo-do-vr



Joke van Rees
Leerkracht groep 1/2 b
ma-wo-do-vr


Trudy van der Burg
Leerkracht groep 1/2 b
di



Carmen Uyterlinde
Leerkracht groep 1/2 c


Miranda van Oers
Leerkracht groep 3


Camee Veltema
Leerkracht groep 4
ma-di-wo-do



Liane Prins
Leerkracht groep 4
vrijdag


Rosan Lingmont
Leerkracht groep 4/5
ma-di-wo



Lydia Schrover
Leerkracht groep 4/5
do-vr



Marjolein Hoevenagel
Leerkracht groep 5
ma-di-wo (om de week)



Claudi Rodi
Groep 5
om de week op woensdag



Ilse van Landschoot
Leerkracht groep 5
do-vr


pasfoto-01
Nadia Edel
Leerkracht groep 6A

pasfoto-01
Felicia Wijnhorst
Leerkracht groep 6B



Sandra Pelgrim
Leerkracht groep 7A


Jeroen Wijden
Leerkracht groep 7B


Monique van de Minkelis
Leerkracht groep 8A
ma-di-wo


Monique van der Helm
Leerkracht groep 8A
wo-do-vr




Ronald Desaunois
Leerkracht groep 8B
di-wo-do-vr




Suzanne de Graaf
Vakleerkracht gymnastiek
di-wo-do


Rick van Wijk
Vakleerkracht gymnastiek
vrijdag



Monique Duivenvoorden
Begaafdengroep


Ilona van Hagen
Zij-instromer


Frederique Engelage
Onderwijsassistent

 

 

Bekijk hier al het nieuws

inschrijvenkennismakenschoolgids