Team

​​Het managementteam van de Violier wordt gevormd door de directeur en twee bouwcoördinatoren. De bouwcoördinatoren hebben de verantwoordelijkheid voor een bouw (een aantal groepen). Zij zijn voor u als ouders en de leerkrachten het eerste aanspreekpunt van de schoolleiding.​

Managementteam

Directeur:                                                                      Betty van Dam
eindverantwoordelijk/personeel, visie en missie
Bouwcoördinator 1:                          ​Marianne Hanswijk
coördinator van de groepen 1 t/m 4
Bouwcoördinator 2: ​Mariska Boer
coördinator van de groepen 5 t/m 8
​

Bij afwezigheid van de directeur is een van de bouwcoördinatoren plaatsvervangend directeur.

De leerkrachten worden verder ondersteund en begeleid door:

Intern begeleiders Trudy van der Burg
groep 1 t/m 3 (di)
Mariska Boer
groep 4 t/m 8 (ma, di,wo)
​Taalspecialist: ​
Marianne Hanswijk
ICT-coördinatoren: 
Erwin van Deventer
Christel Verschuur
​

Vakleerkracht gymnastiek:​ ​
Suzanne de Graaf (wo, do)​
Onderwijsassistenten: Melissa Pille – Noya (ma-ocht, di, do)
Stefanie de Rooy (ma-di-vr)
Jacqueline van Otterdijk (ma-di-wo)
​​Logopediste: ​
Els ten Bensel
Administratief medewerkers:
 ​Arnaud Kerdel (ma-mi)
Melissa Pille – Noya (ma-mi, di en do voor en na school)
Conciërge: ​
Frank Roukema (ma-ocht t/m vrij-ocht)​

 

Team


pasfoto-01
Betty van Dam
Directeur


Marianne Hanswijk
Bouwcoördinator
groep 1 t/m 4
Taalspecialist
Leerkracht groep 3/4



Trudy van der Burg
Bouwcoördinator
groep 1 t/m 3
Leerkracht groep 1/2 C

IMG_3583 copy 6
Mariska Boer
Bouwcoördinator
groep 5 t/m 8
en Intern begeleider
groep 4 t/m 8




Arnaud Kerdel
Administratief medewerker


Frank Roukema
Conciërge


Melissa Pille-Noya
Onderwijsassistente


Stefanie de Rooij
Onderwijsassistente



Jacqueline van Otterdijk
Onderwijsassistente


Corina van der Ven-van Geloven
Leerkracht groep 1/2 a


Peggy Vermaas-van der Velden
Leerkracht groep 1/2 a


Joke van Rees
Leerkracht groep 1/2 b



Sylvia Smit
Leerkracht groep 1/2 b
Leerkracht groep 5


Nadia Edel-Martinius
Leerkracht groep 3


Lydia Schrover-Don
Leerkracht groep 3


Miranda van Oers
Leerkracht groep 3/4



Marianne Hanswijk
Leerkracht groep 3/4
Bouwcoördinator
groep 1 t/m 4
Taalspecialist


IMG_2307 copy 6
Marjolein Hoevenagel
Leerkracht groep 4


Chanine Baas
Leerkracht groep 4


Monique van de Minkelis
Leerkracht groep 5


pasfoto-01
Sylvia Smit
Leerkracht groep 5
Leerkracht groep 1/2 b


Christel Verschuur
Leerkracht groep 5/6
ICT-coördinator


pasfoto-01
Liane Prins-Verschoor
Leerkracht groep 5/6


Rebecca Stougie
Leerkracht groep 6



Kelly Louisse
Leerkracht groep 6/7


Sabine Egbers
Leerkracht groep 7/8


Monique van der Helm
Leerkracht groep 7/8



Rob van Duppen
Leerkracht groep 8


Janna Spek
Leerkracht groep 8
Leerkracht Plus-klas

Bekijk hier al het nieuws

inschrijvenkennismakenschoolgids